Вбудовані посудомийні машини bosch в значній мірі економлять простір кухні та створюють комфорт. Завдячуючи сучасним технологіям ви маєте більше вільного часу на відпочинок, на прогулянку, також маєте можливість приділити більше уваги своїм дітям, рідним та друзям. Весь вільний час ви можете використовувати на щось дійсно корисне, аніж на миття гори посуду. Місткість таких машин від 10 до 17 комплектів посуду – це оптимальне рішення для сімейних, або гостинних людей.
Посудомийні машини умовно діляться за шириною:
• вбудована посудомийна машина 45 см: найкраще підходить для невеликої кухні, де такий малогабаритний пристрій якнайкраще впишеться в інтер’єр кухні. Але велику кількість посуду туди не вмістити.
• вбудована посудомийна машина 60 см: характеризується традиційними габаритами і більш високою продуктивністю. В такий пристрій можна вмістити достатню кількість посуду. Цим самим ви звільняєте час і можете просто відпочити дочитуючи улюблену книгу.
Купити вбудовану посудомийну машину і створити кращі умови для підвищення комфорту житла легко з інтернет-магазином Home-inside. Обираючи нас, ви обираєте якісне технічне забезпечення для вашої кухні.
Ми пропонуємо не лише якість продукції європейських брендів за невисокими цінами, а й високу якість обслуговування та офіційну гарантію. Створіть приємну обстановку на своїй кухні.
Ваші рідні та друзі будуть у захваті від унікального інтер’єру кухні, який ми можемо розробити саме для вас. А вбудована кухонна техніка допоможе втілити найсміливіші ідеї.