Практична і безшумна кухонна витяжка — деталь, потрібна на кожній кухні. Навіть якщо Ви зазвичай замовляєте їжу з доставкою і лише іноді самотужки готуєте яєчню, повітря у Вашій оселі однаково забруднюється різноманітними продуктами згоряння. Провітрювання не зможе вирішити цю проблему. Звісно ж, з часом це може позначитися на Вашому самопочутті. Окрім того, потужна вбудована, острівна або настінна кухонна витяжка допоможе підтримувати чистоту: під час смаження жир не розлітатиметься і не осідатиме на меблях і стінах. Тож якщо у Вашій кухні все ще немає такого приладу, варто встановити його якомога скоріше.
Яку кухонну витяжку обрати?
Вирішили купити вбудовану витяжку або острівну модель? Тоді ласкаво просимо до нашої крамниці. Ми пропонуємо стильні та потужні кухонні витяжки; ціни на моделі залежать від використаних матеріалів, розмірів, наявності додаткових функцій і інших факторів. Ми гарантуємо, що усі наші товари є оригінальними та відповідають найвищим стандартам якості та безпечності. До того ж ми докладаємо максимум зусиль, щоб у нашому асортименті можна було знайти прилад на будь-який смак. У нас можна придбати:
• Настінні кухонні витяжки. Вони підійдуть тим, хто планує встановити варильну поверхню впритул до стіни. Найчастіше такі прилади виготовляють прямокутної форми.
• Острівні кухонні витяжки. Витяжка для кухні острова зазвичай має форму купола або циліндра, проте за необхідності можна знайти і більш оригінальні моделі.
• Вбудовані кухонні витяжки. Якщо Ви не хочете, щоб прилад привертав занадто багато уваги, можна “сховати” його у підвісній шафі. До речі, за такими моделями ще й легше доглядати, оскільки забруднюється лише нижня поверхня пристрою.
Перед тим як замовляти витяжку, варто обрати усі інші меблі для кухні. У такому разі Вам буде простіше визначитися з оптимальним розміром приладу і підібрати модель, яка гармоніюватиме з іншими предметами інтер’єру.
Окрім того, вибираючи витяжку у крамниці, зверніть увагу на такі деталі:
• Кількість режимів роботи. Що більше їх, то краще. Наприклад, у разі підгоряння страви Вам знадобиться найбільш потужний режим, а за звичайних умов можна використовувати і більш економні.
• Рівень шуму. Якщо у Вашій оселі кухня розташована поблизу вітальні, кабінету або дитячої кімнати, варто обрати найбільш тиху модель.
• Таймер. Ця функція допоможе заощадити електроенергію: якщо Ви забудете про увімкнену витяжку, через певний проміжок часу вона вимкнеться автоматично.
• Спосіб управління. Кухонна острівна витяжка або інша модель із сенсорним управлінням виглядає більш сучасно, але якщо Вам зручніше користуватися традиційними кнопками, не слід поступатися комфортом заради моди.
• Додаткові функції. Обирайте ті, якими Ви дійсно користуватиметеся. Наприклад, функція інтервального увімкнення забезпечить постійний доступ свіжого повітря.
Якщо ж Вам знадобиться допомога у виборі потрібної моделі або розміщенні замовлення, зверніться до наших консультантів.